Gazetari vlonjat zbulon detajin që e habiti pasi gardisti v.rau gruan, ja çfarë i ndodhi

Po të shikosh profilin e gardistit Alket Arapaj, i cili v.rau gruan për xhelozi, ka mis personazhe të njohur të ekranit. Mes tyre edhe gazetarë.

Enrik Mehmeti, gazetari vlonjat ka shkruar i habitur se ka zbuluar që e kishte friends në Fb autorin e krimit që tronditi vendin.

“Kur po shikoja profilin pash që e paskam te miqt e fb këtë tipin madje dhe më paska uruar.Nga postimet dukej si natyrë poeti.Ky është dhe postimi i fundit përpara vrasjes …”, shkruan Mehmeti./ShkodraNews