Gazetarja poston fotot mbi det, Olti nuk ia përton: Je lidhur me milioner, ngele jahteve

Gazetarja e njohur Iva Tiço, prej disa ditesh poston foto nga pushimet e saj ne Greqi, ndersa kete kete vere ajo ka vendosur qe pushimet ti beje mbi varke.

Por ne foto e postuara se fundmi, nuk kishte si te mungonte komenti pikant i mikut te saj Olti Curri.

“Mbete jahteve do kujtojë dynjaja se je lidh me ndonjë milioner larg qoftë”-shkruan Olti Curri në postimin e gazetares.

Aq është dashur që Iva Tiço të replikojë me mikun e saj, duke i shkruar se ai e di shumë mirë standardin që kërkon, dhe nuk është aspak e tillë.

“Apapapapaaa ishalla ka dhe shpirtin e bukur dhe të ketë lexuar shumë libra s’e ti ma di standardin mua, nuk më hynë varkat në sy”– i përgjigjet Iva Tiço.

Por Olti Curri ka përgjigjen e radhës edhe për këtë: “Të ketë lexuar instruksionin e Rolexit aq del e tepron”.