Gazetarja shqiptare poston foton e vjetër, por dikush i kujton të shkuarën: Në kohën kur ishe me xhuxhin

Moderatorja e njohur dhe e komentuar mjaft për bukurinë e saj, Einxhel Shkira, ka ndarë me ndjekësit një mesazh që i ka ardhur në Instastory.

Në një foto të postuar prej saj, i kanë shkruar mesazhe një mesazh ngacmues: Në kohën kur të kishte xhuxhi dashnore ke qenë këtu”.

Moderatorja i ka kthyer edhe përgjigjen epike: “Hahaha me thënë të drejtën s’kam pas nai xhuxh dashnor. Mos më ngatërron me borëbardhën?!”.

“Ka mundësi as më njeh fare. Se të njihje se bëj këtë gafë. Prandaj të ktheva përgjigje, e prandaj qesha”, i ka thënë Shkira, të cilës ndjekësja i kthehet: “Gabim autografik, halla e vjetër është dhe gabohet”.