Gjendet e mbytur në Surrel një gruaNjë grua u gjet e mbytur këtë mëngjes në një rezervuar, në Surrel të Tiranës.Policia njofton se viktima është ende e paidentifikuar, ndërsa nga këqyrja paraprake nuk konstatohen shenja dh.une.Çfarë thotë policia 

Më datë 17.09.2020, rreth orës 09:00, në Surrel, në një rezervuar, është gjetur e mbytur një shtetase e se.ksit femër, ende e paidentifikuar.

Nga kqyrja paraprake nuk konstatohen shenja dh.une.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për identifkimin e vi.ktimës dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.