Gjendet pa jetë një person në TiranëNjë person është gjendur i pajetë këtë mbrëmje në Tiranë në një magazinë të kthyer në banesë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën ‘Siri Kodra’.Tiranë/Informacion paraprakMë datë 24.11.2020, rreth orës 18:30, në rrugën “Siri Kodra”, në një magazinë (e kthyer në banesë), është gjetur pa shenja jete shtetasi A.P., rreth 60 vjeç.

Nga këqyrja paraprake nuk vërehen shenja dhune apo dëmtime të tjera fizike.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, ku paraprakisht dyshohet për vdekje natyrale.