Gjermanët trondisin Edi Ramën, publikojnë përgjimet e Vangjush Dakos

Ashtu siç kishte paralajmëruar gazetari Piter Tide, prestigjiozja “Bild” ka publikuar përgjimet mes Astrit Avdyllajt të grupit të Shijakut dhe Vangjush Dakos.

Nga përgjimet tregohet afërsia mes tyre dhe në një moment, Astrit Avdylaj i përmend Dakos emrin e Edi Ramës.

vijon…