Goditja e kryeredaktorit të Rilindjes Demokratike, Sali Berisha bën reagimin “bombë”Sali Berisha ka reaguar pas goditjes në kokë të kokë të kryeredaktorit të Rilindjes Demokratike, Bledi Kasmi.Ish-kryeministri Berisha hedh akuza ndaj Ramës, ndërsa ka publikuar videon kur policët godasin me shkopinj në kokë Kasmin.‘Kryebanditi Edi Rama hedh gurin dhe fsheh dorën!

Ja se si polici godet me shkop gome në kokë kryeredaktorin e RD, Bledi Kasmi’, shkruan ish-kryeministri Sali Berisha.

https://www.facebook.com/SaliBerisha/videos/1012717285555845/