Gruaja e Bashës, Aurela nxjerr foton e rrallëBashkëshortja e liderit demokrat, Lulzim Basha, Aurela Basha ka uruar të atin Xhaferr Isufi për ditëlindje nëpërmjet një postimi në “Instagram” ku shfaqet vetë e vogël në krahët e tij.
“Edhe 100 tata🎂🥂#ditelindjaebabit #happybirthday”, shkruan Aurela Basha përbri fotos ku shfaqet me bishtaleca e fjongo një model i preferuar për fëmijët aso kohe, ndërsa nuk mungojnë dhe shumë tipare të dy vajzave të çiftit Basha, Dafina dhe Viktoria.