Gruaja vë kamera në banesë/ Ajo që zbulon është shokuese! Fqini i futet në dhomë dhe bën veprimin e turpshëm (VIDEO)

Një histori sa perverse aq edhe e pazakontë vjen nga Skelton, North Yorkshire, në Britaninë e Madhe.

Protagonisti, 49-vjeçari Steve Gill tashmë duhet të përgjigjet të autoritet ligjzbatuese për një gjest të pazakontë që ka bërë, pasi ka hyrë fshehurazi në banesën e fqinjës së tij.

Siç raporton Daily Mail, gjithçka nisi pasi fqinja e Gill, Sharon Bulman nisi të kishte dyshime se dikush futej fshehurazi në banesën e saj.

Kështu ajo instaloi kamera sigurie aty.

Një ditë teksa shikonte pamjet, 45-vjeçarja mbeti e shokuar. Ajo pa se fqinji i saj ishte i ishte futur në dhomë dhe kishte marrë nga një sirtar një palë të mbathura e më një palë çorape dhe ishte mastur***ar me veshjet e brendshme të gruas.

Pas kësaj, ajo bëri denoncim në polici dhe tashmë 49-vjeccari duhet të përballet me ligjin.

Të dy, si gruaja Sharon Bulman, ashtu dhe Steve Gill, janë të martuar dhe para se të ndodhte ngjarja çiftet kishin shoqëri mes tyre.

VIDEO-FOTO—–KLIKO KETU