Habit modelja super se*ksi, Arbenita Ismajli, flet për videot po.rno, e thotë troç se…

Modelja super e bukur dhe super e dashur shqiptare Arbenita Ismajli e ka shprehur hapur fare së fundmi nëse ka parë apo jo ndonjëherë video porno.

Bukuroshja ka tërhequr vëmendjen me një postim në Instastory, ku ka publikuar një video që flet për një nga ëebsite-t më të mëdha.

Arbenita shkruan në video: “Jam e lumtur që nuk kam parë asnjëherë porno në jetën time!”, deklaratë e cila sigurisht i ka habitur fansat.