“Hallin tim….po i bëjmë..’/ Infektohet Gruaja e Kryebashkiakut? Zbulohet mesazhi bo.mbë i sajPak ditë pasi Kryebashkiaku i Tiranës rezultoi pozitiv me COVID, dyshohet se dhe bashkëshortja e tij është infektuar.Bashkëshortja e Veliajt, Ajola Xoxa ka ndarë një foto në llogarinë e saj në Instagram dhe në komente nuk ka munguar edhe një kritikë.Dikush i sugjeron Ajolës të kujdeset për kryebashkiakun e t’i lërë fotot në Instagram, ndërsa nuk ka vonuar shumë përgjigjja e saj:

“Hallin tim s’e paske fare e. Po i bejme te dy yzmet njeri tjetrit, pa merak. Beji dhe ti yzmet jetes tende dhe mos i paragjyko te tjeret pa i njohur hic.”- i është përgjigjur ajo.