Harrojini 50 mijë eurot që i v.o.dhën, Endri Priftit i paskan marrë edhe shtëpinë!

Këngëtari i njohur Endri Prifti ne nje interviste me Bieta Sulon, sqaroi të vërtetën e statusit në të cilin a kuzonte qeverinë se i kishin v jedhur 50 mijë euro në baste, por d enocoi edhe se i kishin bërë padrejtësi me një shtëpi.

Disa javë më parë, ne nje postim ne Instagram, Endri akuzonte qeverinë për v jedhje dhe d enonconte se kishte rënë pre e lojërave të fatit.

I pyetur nga Bieta, ai pranoi se ishte m ashtruar, duke fajësuar pjesërisht veten që ra papritur në grackën e “atyre njerëzve” siç i quajti ai.

Në ato momente njeriu s’ di se ç’bën një njeri që i është futur asaj nuk e kontrollon dot veten”, u shpreh ai, duke vijuar më tej, “unë kam patur gjithnjë faj, unë jam njeriu më i keq i vetes së vet, ama jam më i miri i të tjerëve, ndaj më duan. Jam krenar se i dua të gjithë dhe nuk i kam bërë njeriu keq, vetes time sa të duash…” vazhdoi ai.

Megjithatë Endri preferoi ta quante këtë rast të mbyllur, edhe pse nuk e mohoi që është ndjerë i peshkuar e nuk i kanë munguar kritikat as nga i vëllai, Stefi Prifti.