Helmet kancerogjene/ Publikohet fotoja, mësohet kush i sjell dhe lidhja me Edi Ramën

Në lidhje me tragetin e bllokuar në Vlorë, i cili transportonte nga Italia mbetje të rre.zikshme dhe shumë kancerogjene, ka reaguar edhe Ish- kryeministri Sali Berisha.

Ai shkruan se personi përgjegjës që bënte këtë tregti është mik me kryeministrin Edi Rama.

Postimi i Berishës

Famozi Zamir Kormuzi, qe importonte kancer per Vloren, mik per koke me Edvin Mafine!

Pershendetje dr. Zamir Kornuzi menaxheri i kompanise qe sillte helme me traget nga Italia njehet si mik me koke i Edi Rames. Prandaj eshte e domosdoshme te hetohen lidhjet e tyre qofte edhe te biznesit. Ate dje e arrestoj policia por sigurisht e arrestuan pa ditur lidhjen e tij me Edi Ramen.

Une po ju nise nje foto ku Zamiri rrine shtruar se bashku me Ramen do perpiqem te gjeje edhe dokumenta te tjera per lidhjet midis tyre, me respekt..