Hopa në krahët e tij, zëdhënësja e PD mbyll gjithçka dhe ja nis nga e para

Do ta shohim e do na zbukurojë ekranin edhe këtë sezon duke drejtuar emisionin Pushime on top, Ori Nebiaj, prezantuesja simpatike dhe ish zedhenesja e PD.

Ajo dhe Isli qe prezantuan edhe kete sezon qe lame pas emisionin e mengjesit ne Top Channel, ka perfunduar puntaten e fundit sot dhe do nise emisionin e ri veror.

Ata kane postuar te njejten foto ne rrjetet sociale dhe shkruajne:

“Çdo dite bashke, ne te gdhire, ama çdo dite me energji dhe dashuri per punen e palodhur qe bejme te gjithe bashke dhe mbi te gjitha per mirekuptimin dhe shoqerine e rralle qe kemi. Faleminderit ekipit me te mire te @wakeup_topchannel 😍 Jeni kaq te mire sa besoj sezonin tjeter do jemi me gjate live”, shkruan Ori.

Ndersa Isli shkruan: