Humb jetën 37 vjeçari, po peshkonte në lumin Drin

Nje ngjarje e rende eshte regjistruar ne Balldre te Lezhes ku nje person ka mbetur i vd,e,kur pasi ra ne kontakt me energjine elktrike. Ngjarja ne fshatin Balldre te Lezhes. Policia po heton mbi shkaqet qe humbi jeten.

Dyshohet qe personi qe ka humbur jeten eshte peshkatar, dhe po peshkonte ne lumin drin. Viktima Aleksander Dedgjonaj 37 vjec banor i fshatit Balldre.