‘Hyrremi’ shòkon turqit, del me mbathje dhe ndryshon pamjen, nuk njihet më

“Hyrremi” ka ndryshuar shumë që nga koha kur luante në serialin “Sulejmani i madhërishëm”. Aktorja gjermano-turke, Meryem Uzerli i ka lënë fansat gojëhapur me setin e ri fotografik dhe ka ngjallur komente të shumta.

Meryem Uzerli ka postuar tre foto kolazh ku shfaqet me një look të ri, me flokë të shkurtra brune dhe shumë elegante. Por vëmendjen e ka tërhequr veshja e aktores, e cila në njërën prej fotove është shfaqur me mbathje.

Aktorja 36-vjeçare duket në super formë dhe komentet kanë qenë të shumta nga fansat turq e të huaj. Kujtojmë që Meryem Uzerli është nënë e një vajze 6 vjeç.