I dhanë fund lidhjes 3-vjeçare, ja çfarë bën Çiljeta për Albanin pas ndarjes

Pavarësisht se thuhet që janë ndarë, duket se këngëtares Çiljeta Xhilaga nuk i ndahet zemra nga portieri Alban Hoxha dhe skuadra e Partizanit.

albani-ciljeta-1-e1520624151401-696x497_1520677414-6953645

Një ditë më parë, Çiljeta është fotografuar teksa ka qenë në stadium për të mbështetur Albanin dhe Partizanin që u shpall kampion.

ciljeta

Këngëtarja është fotografuar së bashku me mikeshën e saj, duke ndjekur me vëmendje ndeshjen.

Pak kohë më parë, bëri bujë në media ndarja e këngëtares  me portierin e Partizanit. Ata i dhanë fund lidhjes së tyre 3-vjeçare.

alban-hoxha-1