I hodhën akuzat e rënda, Luana Vjollca nuk duron më, reagon për herë të parë…Moderatorja Luana Vjollca akuzohet shpesh nga fansat për fotoshop nëpër foto.Së fundmi moderatorja postoi një foto pranë një shezlongu, në këmbë duke treguar format e saj trupore që janë shumë të komentuara. Ajo që na ra në sy ishte gota mbi tavolonë, e cila ishte “shtrembëruar”, si pasojë e fotoshopit.Nuk kanë qenë të paktë fansat që i kanë shkruar Luanës për këtë detaj, por moderatorja iu është përgjigjur me ironi.

“Po perdja nga ana tjetër pse ka ik mi zemër? Ndoshta era apo jo jo photoshopiii pupupu ca bën dhe kjo la nam.”, iu kthen përgjigje moderatorja ndjekësve të saj.