I jep fund beqarisë futbollisti i njohur, Presidenti ‘i bën’ dasmën (fotot)

Ajo me siguri do të quhet dasma e vitit dhe nuk pritet t’ja kalojë ndonjë tjetër.

Kjo, për shkak të prezencës së Presidentit aty.

Mesfushori gjerman me origjinë turke i dha dje fund beqarisë në një ceremoni mjaft luksoze.

Ajo që që ra në sy dje ishte prezenca e Presidentit të Turqisë, Rexhep Tajip Erdogan.

Presdienti Erdogan ishte i ftuari i nderit në dasmën e gjermanit. Madje fotot dhe videot e publikuara ne mediat sociale u bënë virale shumë shpejt në rrjet.

30 vjeçari i cili luan me Arsenal u martua me ish-miss Turqinë, Amine Gulse në një hotel luksoz në brigjet e Bosforit.

Kujtojmë që Ozil vitin e kaluar postoi një foto me presidentin Erdogan. Pas publikimit të fotos Ozil u bë objekt sulmi në Gjermani mbi racizmin.

VIDEO KETU