I ka “humbur kujtesa”? Olta Gixhari siç nuk e keni parë, foto me gj.oksin jashtë dhe provokon ndjekësit me pyetjen…Aktorja Olta Gixhari fton ndjekësit ta gjejnë se në cilin muaj të shtatzanisë është.Me një foto sensuale, siç di vetë aktorja të pozojë, ajo ka treguar barkun e rrumbullakosur dhe gjoksin.“Kush mund ta gjej ne cilin muaj te shtatzanise jam ?”, pyet Olta, ndërsa ndjekësit dhe emra të njohur të ekranit kanë komentuar me besimin që ajo është 5 ose 6 muajshe shtatzanë. Këto janë dy shifrat më të shpeshta që përmenden tek komentet e fotos.

olta3

Ndërsa në Story Olta teksa ekspozon gjoksin, pyet se sa është data, ora dhe çfare dite jemi. “Nuk di asgje” thote ajo. olta2olta1