I ka ndodhur diçka e rëndë këto kohë, e zbulon vetë Kejvina

Per te gjithe pa perjashtim ‘problemi kryesor’ në këtë kohë karantine sigurisht ka qenë shtimi në peshë dhe mesa duket as Kejvina Kthella nuk i ka shpëtuar dot.

Ka qenë vetë modelja, ajo e cila në rrjetet sociale ka publikuar një foto, të shifrave që tregon peshorja dhe gjejeni pak, plot 71.2 kg.

Modelja me sa duket nuk ka mbajtur dietë gjatë periudhës së izolimit, por e ka përkëdhelur veten me ushqime të shijshme.

“Nuk bën peshorja, si gjithmonë”, shkruan Kejvina.

Aktualisht Kejvina ndodhet në Itali te motra e saj, dhe udhëtimin e ka dokumentuar në Instagram me disa video ku shfaqet krah mbesës së saj të bukur.