I ngelën sytë kur ajo ecte/ Sharmante dhe plot “class”, deputetja e LSI “ç.mend” kolegun

Hijeshia e deputetes së LSI, Ediola Braha, ne veshjen e saj sot ne Parlament, ka bërë që kolegu i saj Xhemal Qefalia të ktheje kokën e ta ndjeke me veshtrim.

Nuk dihet se cila ka qenë arsyeja konkrete që ky i fundit ka bërë këtë veprim, por foto lë të kuptohet se një mundësi është kurimi deri në detaj në “look” i Brahës, duke dominuar sharmi dhe klasi i saj.