I ngriti bluzën, e prekte fort, ajo e shkreta…ngjarje e rëndë në mes të ditës, vajzën e kap një..Një vajzë e mitur vetem 14-vjece e cila kishte dale per te marre ajer, është ngacmuar s.eks.ualisht nga një burrë.Policia ka thënë se ai i është afruar vajzës teksa ajo po qëndronte pranë një statuje në “Esplanade”, në Dorset.Sipas pamjeve të kamerave të sigurisë, të cilat i ka marrë në shqyrtim poliicia, autori ishte tullac, i kishte ngritur bluzën dhe e kishte prekur në mënyrë të përsëritur në intime, mbi rroba, raporton The Sun rreth.

Policia tha se pas ngacmimit, ishte çuar dhe kishte ikur, ku dikej i veshur me një bluzë blu dhe shtynte një karrocë.

Policia ka thirrur për të dëshmuar tre gra, të cilat kanë qenë duke ecur pranë vendit të ngjarjes dhe që mund ta kenë parë skenen e turpshme, të dëshmojnë se cfarë ka ndodhur në të vërtetë.