I organizon ditëlindjen burrit, durrsakja i nxjerr mes të gjithëve fotot duke bërë s*ks…

Ia kishte ruajtur qe t’i bente surprizen me te hidhur te jetes se tij.

Festa e ditëlindjes per nje burre është kthyer në “makth”. Gruaja ka pritur pikërisht këtë festë për të zbuluar para të gjithëve tradhëtinë e burrit nga Durresi, madje edhe me imazhe er.otike.

Ky lajm nuk është pritur aspak mirë nga fëmijët e çiftit të cilët janë larguar nga festa menjëherë pas lajmit, ndërkohë që gruaja ka vijuar sherrin me të.

“Ajo kishte zgjedhur ti dhurojë burrit një fotografi të zmadhuar ku shihej bashkëshorti me të dashurën e tij më të re në moshë. Kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak fëmijëve të cilët janë ngritur dhe janë larguar nga ditëlindja. Ndërkohë sherri mes gruas dhe burrit ka vijuar” tha gazetarja.