I shohim prej kohësh/ Florian Binaj dhe Ledio Lako largohen nga Portokallia? Aktorët flasin për herë të parë

Ata jane aktoret me te dashur per publikun.

Behet fjale per Florjan Binajn dhe Ledio Lakon.

Te dy i kemi pare prej vitesh ne Portokalli.

Në një moment, dy aktorët e njohur janë pyetur nëse kanë menduar të largohen nga spektakli ‘Portokalli’.

‘Jeta është e çuditshme, ne nesër mund të ikim edhe të dy nga Portokallia!’, u shpreh Ledio.

Ndërkohë Flori shtoi me humor: ‘Meqë ra llafi do ikim ne se vajti ore!’.

Kujtojmë që më herët shumë aktorë janë larguar nga spektakli i humorit ‘Portokalli’ si Bes Kallaku apo Olsi Bylyku.