‘I thash burrit dua të bëj ndonjë marifet si vajzat e reja’, Fatmira Breçani drejt transformimit, nuk do e njihni pas këtij detaji

Këngëtarja e njohur Fatmira Breçani ka ndryshuar look pas nderhyrjeve qe ka bere.

E ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ajo tregoi se për këtë vit i ka vënë disa qëllime vetes, që lidhen kryesisht me kujdesin ndaj pamjes së jashtme.

‘Kete vit i kam vene vetes detyre qe do i heq 10 kile, po mundohem shume me i heq po kane zene vend e nuk po levizin. Burri im ben shume shaka dhe i thashe qe do bej ndonje nga keto marifetet qe bejne vajzat e reja, ai me kujtoi vicin pasterma qe une ha’, tha ajo, duke shkaktuar te qeshura ne studio.