Ia kërkojnë atë zogun dhe i ofrojnë 10 mijë euro për një natë, reagimi i Kejvinës është sh.okues

Modelja dhe ish velina e emisionit te Ermal Mamaqit, Kejvina Kthella ka publikuar në ‘instastory’ të gjitha mesazhet që i vijnë në profilin e saj të Instagramit ku shihet se disa prej tyre janë shantazhuese.

Në fotot e publikuara lexohen lehtësisht të gjitha mesazhet që shkruhen nga meshkujt të ndryshëm ku i ofrojnë me mijëra euro për një natë.

“Sa lek pate natën nëse s’gaboja 5000 apo..” shkruan një person të cilin më pas Kejvina ia tregon dhe profilin e Instagramit, shkruan Shqip.

“Qa bane, 10000 euro per 1 nat a prano” shkruan një tjetër person. Modelja nuk e ka lënë me kaq por i drejtohet personit që shkroi duke i thënë: “Të jap 20, më jep mamin e motrën tënde o gomar”.