“Ik q*hu”, pl.as keq Fero në foton e Arbenitës, shpërthen me komente, modelja s’ia përton

‘Zënka’ të dashuruarish mund të quhet ajo e sotmja mes Feros dhe Arbenitës. Reperi Fero ka shpërthyer keq në një foto që ka publikuar e dashura e tij Arbenita Ismajli. Veshur vetëm me të brendshme, dhe me një xhaketë xhins të hedhur mbi shpatulla, modelja duket shumë joshëse por ankohet se po i mbarojnë fotot që i ka shkrepur i dashuri i saj.

“Mbarova 272661 fotot që më bëri i dashuri, kjo ishte e vetmja e mirë,”– shkruan modelja krah fotos.

I prekur nga kjo gjë, Fero ka komentuar poshtë saj dhe shkruan: Ik q*hu! Në gjuhë angleze.

Sërish modelja s’ia ka lënë mëngët. “Çfarë? Ke nevojë të mësosh, por unë gjithsesi të dua,“- shkruan ajo më tej.