Ilda Bejleri i zuri vendin, Nevina shtylla e kë.r.cënon

Ilda Bejleri është prezantuesja e re femër në krah të Edi Manushit në emisionin “Procesi Sportiv”.

Ajo i zuri vendin nje tjeter bukurosheje e cila nuk ka nguruar te beje një batutë.

Nevina Shtylla, e cila u largua nga ky emision, pas një eksperience si prezantuese vitin e kaluar, me shaka, u shpreh se duke parë studion e re do donte t’i thyente takat Ildës që të ishte në skenë.

“Këtë studio të re e pashë me shumë zili, dhe mendova një herë të thyej takat e Ildës e të futem vetë aty(qesh). Për largimin tim, tifozët e Tiranës më kanë përgatitur një dhuratë këtë bluze, dhe i uroj fat për sezonin e ri” – deklaroi Nevina Shtylla.