Incident i rëndë, këngëtarja e njohur në situatë të sikletshme gjatë koncertit

Lady Gaga ndodhej në Las Vegas se fundmi. Ylli i pop-it u perball me nje incident teksa po performonte në krahë të një fansi, i cili humbi ekuilibrin duke rënë në skenë.

E ndërsa video e xhiruar është ndarë në rrjetet sociale duke u bërë virale, në Instagram Miss Germanota tregon foto me t anga.

Një episod jashtë programi që mund të ishte transformuar në diçka më shqetësuese, por për fat pas rënies në skenë, ylli i muzikës u ngrit menjëherë për të vazhduar performancën.

Në profilin e saj Instagram ndërkohë Lady Gaga ka ndarë disa foto ku relaksohet në një pishinë me maskën në fytyrë, çorape rrjete dhe mbathje tanga. Një grua e vërtetë si gjithmonë.