Ironia e Bes Kallakut pasi u gjobit bashkë me të ftuarit, habit me deklaratënKa reaguar Bes Kallaku pas gjobes qe mori bashke me te ftuarit, te cilet ishin ne ditelindjen e tij. Ai ka postuar një foto në Instastory ku shihet së bashku me vëllanë e Lefter Kokës, biznesmenin Leonard Kokën.Bashkangjitur fotos shkruan se ai është harruar pa përmendur te lista e personave që ishin të pranishëm. Gjithashtu ai thotë se Koka do të paguajë gjobën që mori gjyshja e tij, Ija.‘Flm që ishe dhe ti i pranishëm te ditëlindja ime. Mos ma harroni këtë shokun. Ky do paguajë gjobën e Ijes’- shkruan me ironi Besi.