Ish banorja e Big Brother i jep fund thashethemeve, ja ku i gjen paratë për jetën luksoze që bënYlli i “Big Brother” në Britaninë e Madhe, Chloe Khan, shpesh herë është venë në shënjestër të mediave rozë. Shkak është bërë jeta e saj tepër luksoze.Pavarësisht se 27-vjeçarja e ka justifikuar vazhdimisht pasurinë e saj me bizneset online dhe punën si modele, njerëzit kanë dyshuar gjithmonë se ajo i siguronte paratë si punëtore “s.e.ksi”. Megjithatë, përmes një postimi të fundit në Instagram, Chloe duket se i ka shuar njëherë e përgjithmonë thashethemet.Duke zbuluar disa fakte për veten, ajo shkruan se në moshën 19-vjeçare ka fituar lotarinë, që ndoshta mund të ketë shërbyer si burim për jetën luksoze.

Megjithatë, kjo ende nuk dihet me siguri, pasi modelja britanike i ka lënë ndjekësit të hamendësojnë nëse është një deklaratë e rremë apo e vërtetë.