Ish-zëdhënësja e PD dhe Isli “shkundin” studion e emisionit, kërcimi që po çmend rrjetin (video)

Moderatorja e njohur, Ori Nebiaj, e cila ka qenë edhe zëdhënesja e PD per nje kohe, aktualisht është një ndër personazhet më të komentuar në media për jetën e saj private.

U perfol se ajo ka nje marrëdhënie me Isli Islamin, të cilën të dyja palët e kanë mohuar.

Së fundmi, në profilin e saj në Instagram ku numëron mijëra ndjekës, Ori ka prezantuar me të gjithë mashkullin që ka zemrën e saj, babain.

VIDEO KETU

Sakaq, “Një mëngjes i zakonshëm pas emisionit Live”, shkruan Ori Nebiaj në një video që publikuar në Instagram, duke kërcyer me Isli Islamin.

Moderatorja bukuroshe e “Wake up”, dhe kolegu i saj simpatik Isli Islami kanë ndarë me ndjekësit e tyre një moment argëtimi pas emisionit të mëngjesit, i cili transmetohet çdo mëngjes në Top Channel.

Ata janë kënaqur pafund teksa kërcenin dhe kjo duket qartë edhe nga videoja e publikuar nga moderatorja.

Nuk kanë munguar komentet e shumta pozitive për kërcënimin e “çmendur” të dyshes më simpatike të ekranit shqiptar.