Ish zyrtari i PS su.lmon keq Spiropalin: B*shtër, kjo ka rrjedhur më keq se kur mori rrugët për vete…

Ish-shefi i Emergjencave Civile i shkarkuar nga Olta Xhaçka, Shemsi Prençi, ka su.lmuar publikisht ministren dhe deputeten e PS, Elisa Spiropali.

Pas publikimit të takimit me prindërit e vajzës së mitur të Kavajës e cila u p*dhunua nga disa të rinj, dhe bërjes publike me zë dhe figurë të identitetit të tyre, Prençi ka lënë një koment në rrjetet sociale.

“Elisa ka rrjedhur me keq se atëherë kur vet mori rrugët e “kurbetit” nëpër botë… tani ekspozon të tjetër për të pastruar figurën e vet…… Qeveri e mbushur me bushtra…!”, ka shkruar ai.