“Ishte vajza e keqe e showbizit”, moderatori zbulon detaje për ish-të dashurën e që ia përfolën aq shumëModeratori i njohur Ermal Peçi kishte folur para disa muajsh për një ish të dashur të famshme dhe u shpreh se me të ishte ndarë, pasi vajzat e ekranit nuk janë aq të mira sa duken. Por gjatë gjithë kesaj kohe ai nuk pranoi të zbulonte identitetin.Së fundmi në emisionin ‘Glamour Zone’ nga Ester Bylyku, Ermali dha disa detaje të mëtejshme për vajzën e shumëpërfolur.Ester Bylyku: Unë u bëra shumë kurioze për të ditur emrin e vajzës që ke qenë i lidhur. Thjesht po ta them (qesh)

Ermal Peçi: Për shembull, ti nuk e ke patur asnjëherë në program ate vajzën.

Ester Bylyku: Është këngëtare?

Ermal Peçi: Jo!

Ester Bylyku: Modele?

Ermal Peçi: Është edhe modele.

Ester Bylyku: Është aktore?

Ermal Peçi: Jo.

Ester Bylyku: Ka qenë në Big Brother?

Ermal Peçi: Jo, jo, nuk ka qenë.