Iu bë aten.tat ne qendër të Lezhës, mësohen detaje nga identiteti i të plagosurit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Lezhë.  Është qëlluar me armë drejt një personi, i cili ka mbetur i plagosur në këmbë dhe është dërguar menjëherë në spital.

Sipas informacioneve paraprake bëhet fjalë për një person me iniciale A.K.

Ende nuk ka një informacion zyrtar në lidhje me këtë ngjarje të rëndë në qytetin verior.