Je e virgjër? Ronela Hajati tregon të vërtetën

Ajo njihet si një këngëtare ekstravagante e cila gjithmonë sjell risi me veshjet në skenë e ka dhe një tip çuni.

E ftuar në emisionin “NIN”, gjatë rubrikës “Haje ose thuaje”, Ronela Hajati është vënë përballë disa pyetjeve të sikletshme të cilave ka refuzuar t’i përgjigjet.

“Je evirgjer?” e pyet moderatori, të cilit këngëtarja ja ka kthyer:

“Jam edhe unë, si të gjitha shoqet e mia jam edhe unë.”