“Je stok dhe shumë e përdorme”- Rudina Dembacaj befason me përgjigjen

Aktorja dhe moderatorja e njohur Rudina Dembacaj në një postim të fundit publikoi një foto nga makina, ku ka marrë disa komente negative.

Por si gjithmonë ajo i ka marrë me sportivitet dhe nuk ia përton ndjekësve duke i kthyer përgjigje.

“Jam full option me sinjale në pasqyrë!”– shkroi Rudina në përshkrimin e fotos.

Dhe fraza e saj ka shkaktuar reagime tek disa prej komentuesve.

“Po çfarë full option aman. Ti je stok edhe shumë e përdorme, s’ja vlen fare,”– shkroi një ndjekës.

Dhe moderatorja iu përgjigj: “Ngaqë s’ke pas shans të më afrohesh 🤣”