“Je stok dhe shumë e përdorme”- Rudina Dembacaj nuk ia përton ndjekësve: S’ke pas shans të më …Rudina Dembacaj vazhdon të mbetet në qendër të vëmendjes së mediave rozë për shkak të replikave të saj me ndjekësit.Në një postim të fundit të moderatores, e cila publikoi një foto nga makina, ka marrë disa komente negative.Por si gjithmonë ajo i ka marrë me sportivitet dhe nuk ia përton ndjekësve duke i kthyer përgjigje. “Jam full option me sinjale në pasqyrë!”– shkroi Rudina në përshkrimin e fotos.

Dhe fraza e saj ka shkaktuar reagime tek disa prej komentuesve.

“Po çfarë full option aman. Ti je stok edhe shumë e përdorme, s’ja vlen fare,”– shkroi një ndjekës.

Dhe moderatorja iu përgjigj: “Ngaqë s’ke pas shans të më afrohesh 🤣”

Ndërsa një tjetër komentoi: “Po ke shumë km dhe nuk të ka përdorur një dorë kështu që s’bën fare 😉”

Po ashtu edhe këtë koment, Rudina e mori me shumë sportivitet duke shkruar: “Ehe”.