Jeta e Monika Kryemadhit në karantinë, ja si duket duke bërë pompa në kuzhinëKryetarja e LSI Monika Kryemadhi ka treguar se si e kalon një pjesë të ditës këto kohë të vështira nga pandemia botërore e COVID-19.Kryemadhi ka postuar sot një video në InstaStory, duke bërë pompa.Kryetarja e LSI, ka pranuar sfifën që i ka bërë Daut Haradinaj dhe ka nominuar katër persona të tjerë, mes tyre edhe çiftin Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku, miq të familjes.

Kjo duket një mënyrë e mirë se si të menazhosh kohën brenda në shtëpi, që shqiptarët sot janë të detyruar ta  kalojnë për të penguar përhapjen e koronavirusit.

Lexo edhe: