Jetesa bashkë dhe lindja e djalit, Kemal dëshiron të ndahet nga bashkëshortja?! Zbulohen të rejat për çiftin e njohurA po shkon drejt ndarjes çifti i njohur tuk, po ashtu i njohur mjaft edhe në vendin tonë, Burak Ozçivit dhe bashkëshortja e tij Fahriye Evcen?Kështu u përfol në fal disa ditë më parë në media, ndërsa nuk u dhanë detaje se prindërit e një djali po shkonin drejt kësaj zgjidhjeje.Asnjëri prej tyre nuk dha asnjë deklaratë lidhur me këtë aludim, por duket se mjafton vetëm një koment për të hedhur poshtë zërat.

Në një foto të postuar në Instagram, ku Kemal shfaqet me të birin, është pikërisht bashkëshortja e tij që i komenton: Qetësi…