Jetonte në një kasolle, e vetme, sot në mëngjes u përball me t.merrin, ah o e shkretë si ike kështu

Një grua e moshuar ka humbur jetën sot në mëngjes. E shkreta jetonte vetëm dhe f.lakët kanë përfshirë kasollen ku ajo jetonte.

Mësohet se gruaja është d.jegur dhe ka gjetur v.d.ekjen në vend.

Policia në një informacion paraprak bëri me dije se:

Më datë 13.02.2020, rreth orës 08:37, në vendin e quajtur “Ura e Gjormit” Vlorë, në një stan ka marrë f.lakë një kasolle dhe si pasojë dyshohet se është d.jegur 80 vjeçarja S.Z., e cila ka humbur jetën. Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.