Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj në momente intime, pamje nga pushimet e tyre në Jug

Këngëtarja e njohur Jonida Maliqi dhe aktori Romeo Veshaj janë vënë shpesh  në qendër të vëmendjes për lidhjen e tyre të dashurisë.

Por tani duket se çifti nuk fshihet më. Në rrjetet sociale ata shihen të kapur përdore gjatë pushimeve që kanë nisur në Jug të vendit.

Balerina Isida Mollaymeri e ka postuar videon ku shfaqet këngëtarja me aktorin.

“Nga Borshi me dashuri”- shkruhet në video.

jonida-maliqi-678x433jonida-maliqi-542x1024jonida-maliqi-678x433 (1)