Jonida Vokshi ‘merr hak’, e fton të dashurin në emisionin e saj dhe i bën të pabërën

Aktorja dhe prezantuesja bukuroshe Jonida Vokshi dha para disa ditësh lajmin e bukur se së shpejti do martohet.

Ajo është në një lidhje dashurie me aktorin dhe producentin kosovar Besnik Krapi.

Por së fundmi aktorin e ka pasur të ftuar në emisionin që ajo prezanton.

Duke shkëputur një video nga xhirimet, Jonida ka zbuluar se ‘ka marrë hak’ duke e ngacmuar dhe vënë në siklet./ShkodraNews