Jooo kjo VIDEO është tro.nditëse/ Shikoni si flet me veten Pep Guardiola

Pamje të papara kanë kapur kamerat gjatë transmetimit të ndeshjes mes Manchester Cityt dhe Arsenalit.

Londinezët ia dolën të sigurojnë kalimin në finalen e FA Cup, duke mposhtur më gjysmëfinale pikërisht “citizens”-at me të cilët e kishte nisur këtë sezon.

Në gjysmëfinalen e parë të këtij kompeticioni, të zhvilluar në stadiumin mitik “Ëembley”, Arsenali ia doli të përballojë më së miri dominimin e djemve të Pep Guardiolës dhe të shënojë dy herë me kundërsulm, duke mbyllur takimin në shifrat 2-0. Një rast tejet komik është kapur nga kamerat ditën e djeshme, pikërisht gjatë zhvillimit të ndeshjes.

Trajneri i City-t, Pep Guardiola është parë duke folur me veten në stolin e rezervave, teksa komunikon me stolin ngjitur sikur të ishte njeri. N

jë moment ky tejet i veçantë, i cili tani ka filluar të bëjë xhiron e internetit.