“Kafshë të urrej”. Del VIDEO, Jonida shfryn ‘mllefin’ ndaj Romeos, zbulohet arsyejaKëngëtarja Jonida Maliqi ka publikuar një video në Instagram ku shihet Romeo që po konsumon një pjatë plot me proteina. “Kafshë të urrej që ha proteina”, i thotë këngëtarja Romeos, i cili u habit nga reagimi i saj.Pak ditë më parë, Jonida u tregoi ndjekësve se trupi i saj po reagonte shumë keq kundrejt një diete që kishte kohë që e kishte nisur. Dieta që Jonida mbajti për një kohë të gjatë quhet Dukat dhe pasojat e saj ishin shumë të rënda, aq sa e detyruan të shkojë në spital.Jonida nuk duhet të konsumojë për shumë kohë djathin e bardhë, domatet, apo sardelet.

http://<div style=”width: 100%; height: 0px; position: relative; padding-bottom: 176.667%;”><iframe src=”https://streamable.com/e/0oww1x” frameborder=”0″ width=”100%” height=”100%” allowfullscreen style=”width: 100%; height: 100%; position: absolute;”></iframe></div>