“Kam bërë treshe për të kënaqur burrin”, Demi Moore dy herë s*ks treshe me Ashton Kutcher: Ishte një gabim, u detyrova

Libri më i ri i shkruar nga aktorja hollivudiane Demi Moore, pritet të dalë së shpejti në treg, dhe të gjithë presin me padurim, një libër plot sekrete ‘të errëta’ të jetës së saj.

Demi Moore ka rrëfyer në këtë libër biografik dhe marrëdhënien e tu.rpshme me ish-bashkëshortin e saj Ashton Kutcher, me të cilin ka kryer treshe vetëm për t’i plotësuar dëshirën.

Demi Moore ka zbuluar në një kujtim të ri se ajo dhe ish-burri Ashton Kutcher kishin kryer dy treshe gjatë martesës së tyre, dhe se ai më pas i përdori takimet për të shpjeguar mashtrimin e tij të mëvonshëm me tra.dhtitë e vazhdueshme.

Moore tha se ajo vetëm dëshironte ta kënaqte Kutcher duke u përfshirë në s*ksin tresh, por tani beson se ai veprim ishte një “gabim”, raportoi Radar.

“Doja t’i tregoja se sa e shkëlqyeshme dhe argëtuese mund të isha,”– shkruan ajo në librin “Inside Out”, sipas medieve të huaja.

Libri me të gjitha detajet tr.onditëse mbi jetën e aktores së famshme Demi Moore “Inside Out” është vendosur të publikohet në 24 shtator të këtij viti.