“Këmbej gruan për një biletë”, tifozi bën gjestin e ç.mendur, por nuk ndalet me kaq, ofron edhe…

Tifozë të shumtë kishin siguruar bileta, për të ndjekur nga afër ndeshjen mes Liverpulit dhe Junajtid, e cila u fitua nga të besuarit e Klop me rezultatin 2-0.

Megjithatë ka edhe nga ata tifozë, të cilët nuk ia kanë dalë të sigurojnë biletë për këtë ndeshje.

I tillë ka qenë edhe një tifoz, i cili ka dalë më një pankartë pranë stadiumit.

Dëshira e këtij tifozi për të mos munguar në shkallët e “Anfield” pak orë përpara ndeshjes Liverpul-Mançester Junajtid ka shkuar deri në bërjen e një oferte të pacipë: “Këmbej gruan për një biletë plus 100 paund”.