Këmbët e hapura dhe në jaht luksoz, Alesia Bami i ‘vë fla.kën’ rrjetit me këto foto

Foto nga më ho.t ka hedh herë pas herë ish-velina Alesia Bami, e cila tashmë është një moderatore.

Së fundmi ajo i ka ‘çmendur’ të gjithë me postimin.

Ajo ka publikuar në Instagram disa foto tepër joshëse. Me bikini seksi që i tregojnë format perfekte, Alesia ka provokuar në pozicione delikate ndërkohë që shëtiste me jaht.

Në foton e parë ajo ka vendosur vetëm simbolin e diellit, ndërsa në foton tjetër ka shkruajtur “Po mendoja, mbaje se na zuri”.