Këngëtarja e njohur i tregon botës çfarë bën para s*ksit

Ajo është shndërruar brenda një kohe shumë të shkurtër në një prej këngëtareve më të njohura në botë.

Reperja Cardi B, ka treguar së fundmi, përmes një postimi në rrjetet sociale se çfarë bën para se të kryejë marrëdhënie intime.

Ajo njihet për natyrën e saj të lirshme dhe pa komplekse.

Para seksit, shkoj në tualet, bëj si gangstere dhe dal (si person normal dmth).’’